A mosolygós cseh szépség és a germán kis kedvencem még soha nem szerepeltek együtt, de végre eljött ma éjjel ez a pillanat is. Mea Melone csinálja még a saját weblapját, ahol vállalkozó kedvű amatőrökkel baszik, July Sun pedig végleg otthagyta szülőhazája underground berkeit és a GGGn nevelkedett csaj kicsit keletebbre meresztgeti szárnyait és tágítgatja fenéklyukát, mindannyiunk legnagyobb örömére.
Pici fenéklyuk feszítés és pózolás után, – miközben közelről megfigyelhetjük a különbséget a két pici (még) szoros fenék között – a mosolygós Melone már nyalja is July fenekét. Nagyon egyformára vannak sminkelve a csajok, még a kék, világoskék design is azonos bennük. Rendesen nyalják egymásnak, nem csak mímelik és odatartják. Én is nyalnám mindkettőnek az tuti!
Kis dildózgatás után jön Ian Scott és Erik Everhard, szóval Gape képekben nem lesz hiány az biztos. Mea gyorsba le is dobja a cipőcskéjét szóval ő már totálisan meztelen. Beleülnek a farkakba és háttal lovagolnak bennük. Párcsere után végre July-káról is lekerül a cipő és próbál tövig ülni Ian Scott vastag farkába. Nagy lendülettel ez azért sikerül is neki.
A kis drága vékonyka csajnak szétamortizálódik a segge, főleg mikor két fasz is bekerül neki, mert hát tolni kell a DAP-ot rendesen. Többet basszák a német csajt, Mea pedig élvezettel szopja hol egyik, hol másik segges faszt. Aztán (sajnos) here összeillesztősen is adják nekik, amit szerintem ettől a párostól még nem is láttam, de hát haladunk a korral, ez is egy látványos produkció meg kell történnie.
Először Mea majd July próbálják ki ezt a pózt, de nekik sem tetszik a kényelmetlensége miatt, inkább csüccsennek is vissza simán egy fasz / egy fenék megoldással. A geci adagok is fenekekbe kerülnek, aki punci szexre vágyik, az ne ebben a videóban keresse. Ki is nyalják egymás fenekéből persze a cuccot; nézzétek csak: